Cuda Alp. Najpiękniejsze szczyty i krajobrazy

01 - Praca zbiorowa

Używane

Książka z 2010r.
Ilość stron: 111
Wydawnictwo: Dragon
ISBN: 978-83-62976-35-5 
Format: duży 24,5 x 33,5 cm

Więcej szczegółów

18,00 zł

Opis

Okładka twarda lakierowana
Stan książki bez śladów użytkowania jak nowa

Więcej informacji

Niezwykle starannie i pięknie wydany, na papierze o wysokiej gramaturze, bogato ilustrowany album, przedstawiający najpiękniejsze szczyty i atrakcje Alp.
Autor w przystępny sposób podpierając się fotografiami wiedzie nas przez wszystkie części i zakątki Alp, od tych najbardziej znanych i popularnych, po te mniej, acz równie piękne. W książce znajdziemy więc informację zarówno na temat Chamonix leżącego u stóp Mont Blank, jak i Grossglocknerze znajdującego się w Centralnych Alpach Wschodnich, zwanych inaczej Wysokimi Taurami. 

Najmocniejszym z atutów albumu są właśnie jego piękne fotografie, opatrzone doskonale wyważonymi, nieprzegadanymi, będącymi esencją informacji o danej grupie górskie, bądź szczycie, komentarzami autorstwa Marek Zygmańskiego. Dzięki takiej formie przekazu, książka doskonale trafi również w gusta młodszych czytelników, gdyż sugestywny, piękny obraz, o wiele łatwiej dociera i rozbudza wyobraźnie, od stron zapisanych setkami słów... album oczarowuje, przenosi nas pomiędzy alpejskie szczyty, ofiarowując chwilę wytchnienia od codziennego pędu.

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: