Obniżka! Dlaczego mężczyźni nie potrafią robić dwóch rzeczy jednocześnie, a kobiety na moment nie przestają gadać Zobacz większe

Dlaczego mężczyźni nie potrafią robić dwóch rzeczy jednocześnie, a kobiety na moment nie przestają gadać

Pease Allan i Barbara

Używane

Dlaczego mężczyźni nie potrafią robić dwóch rzeczy jednocześnie, a kobiety na moment nie przestają gadać

Tłumaczenie: Bożena Jóźwiak
Tutuł oryginału : Why men can only do one thing at a time
Książka z 2012r.
Ilość stron: 127
Wydawnictwo: Rebis
ISB

Więcej szczegółów

10,50 zł

-30%

15,00 zł

Opis

Wydanie pierwsze I
Okładka twarda
Stan książki stan dobry
Strony czyste w stanie bardzo dobrym

Więcej informacji

Dlaczego mężczyźni nie potrafią robić dwóch rzeczy równocześnie, a kobiety na moment nie przestają gadać. Allan i Barbara Pease są światowej sławy ekspertami w dziedzinie stosunków międzyludzkich i mowy ciała, a ich książki Mowa ciała i Dlaczego mężczyźni kłamią, a kobiety płaczą, a także inne, rozeszły się w wielomilionowych nakładach. 

Autorzy potrafią spojrzeć na różnice między mężczyznami i kobietami z przymrużeniem oka. Trafność spostrzeżeń, które zawarli w kolejnym bestsellerze, z pewnością przemówi do serc mężczyzn i kobiet na całym świecie. Jest to książka dla tych wszystkich, którzy kiedyś nie mogli zasnąć, bo zastanawiali się, dlaczego partnerzy ich nie rozumieją. Autorzy znają odpowiedź na to pytanie: Mężczyźni i kobiety nie są tacy sami. Wystarczy, że to zrozumiesz, a zdobędziesz darmowy bilet wstępu do pogodnego, owocnego i trwałego związku z drugą osobą. Jeśli uważasz, że wiesz wszystko o płci przeciwnej, albo żałujesz, że nic o niej nie wiesz, to ta książka jest właśnie dla ciebie!

30 Inne produkty w tej samej kategorii: