Władca Pierścieni - Trylogia rozszerzona - 6 DVD Zobacz większe

Władca Pierścieni - Trylogia rozszerzona - 6 DVD

Używane

Format: 6x DVD

Rok produkcji: 2001, 2002, 2003

Gatunek: Fantasy, Przygodowy

Czas trwania: 654 minut

Produkcja: Nowa Zelandia, USA

Więcej szczegółów

84,00 zł

Opis

Inne info lektor polski, napisy polskie
Płyta w stanie BARDZO DOBRYM++

Więcej informacji

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia (edycja rozszerzona)

Wspierany przez odważną drużynę przyjaciół i sprzymierzeńców, Hobbit Frodo wyrusza na niebezpieczną wyprawę, której celem jest zniszczenie legendarnego Pierścienia Władzy. Jego tropem podążają słudzy Władcy Ciemności - okrutnego Saurona, twórcy Pierścienia. Jesli Sauron odzyska Pierścień, śródziemie zostanie skazane na zagładę. Ta epicka opowieść o walce dobra ze złem, o przyjaźni i poświęceniu, zdobywca czterech Nagród Akademii Filmowej(R), przeniesie widza poza granice wyobraźni. Prawie 50 minut rozszerzonego materiału filmowego na 2 płytach

Prawie 50 minut rozszerzonego materiału filmowego na 2 płytach

Władca Pierścieni: Dwie wieże (edycja rozszerzona) - Drużyna została rozbita, ale wyprawa, która ma na celu zniszczenie Pierścienia Władzy, trwa nadal. Frodo i Sam, aby trafić do Mordoru, muszą zaufać Gollumowi. Pozostali członkowie Drużyny szykują się do bitwy z armią Sarumana. Wojna rozpoczęła się.

Ponad 50 minut rozszerzonego materiału filmowego na 2 płytach.

Władca Pierścieni: Powrót Króla (edycja rozszerzona) - Ostateczna bitwa o Śródziemie rozpoczęła się. Frodo i Sam, prowadzeni przez Golluma, kontynuują swą niebezpieczną wyprawę w kierunku Góry Przeznaczenia, w celu zniszczenia Pierścienia Władzy. Aragon walczy, aby wypełnić przepowiednię i poprowadzić swoich zwolenników przeciw rosnącej sile Władcy Ciemności Saurona, aby Powiernik Pierścienia mógł zakończyć swoją misję.

Ponad 60 minut rozszerzonego materiału filmowego na 2 płytach.

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: