Obniżka! James Dean - Kolekcja 5 filmów - 8 DVD Zobacz większe

James Dean - Kolekcja 5 filmów - 8 DVD

Używane

Format: 8x DVD

Rok produkcji: 1955, 1955, 1956, 2005

Gatunek: Dramat

Czas trwania: 503 minuty

Produkcja: USA

Więcej szczegółów

67,00 zł

-50%

134,00 zł

Opis

Inne info napisy polskie
Płyta w stanie BARDZO DOBRYM

Więcej informacji

Pakiet 5 filmów DVD:

-Buntownik bez powodu (edycja 2-płytowa) - W jednej ze swoich najlepszych i najbardziej charakterystycznych ról James Dean wciela się w postać Jima Starka, którego samotność, frustracje oraz wściekłość odwzorowywały uczucia ówczesnych, powojennych nastolatków. Film opowiada o młodości, o trudnym dorastaniu i o poszukiwaniu własnej tożsamości. Jim jest uczniem szkoły średniej, marzy o wstąpieniu do młodzieżowego gangu. Rodzice Jima uosabiają wszystko, czym on gardzi; ojciec jest zbyt słaby, matka nadopiekuńcza. Jim chce być kimś, chce zyskać uznanie w oczach rówieśników i narzeczonej.

-Na wschód od Edenu (edycja 2-płytowa) - Kalifornia, tuż przed I Wojną Światową. Adam Trask, farmer, mieszka na farmie w pięknej dolinie Salinas wraz z dwoma synkami - Aaronem i Calebem. Jego żona, demoniczna Kathy, prowadzi dom publiczny w pobliskim miasteczku. Nikt jednak tego nie wie, poza Calem.

-Olbrzym (edycja 2-płytowa) - Bick Benedict, właściciel rancza w Teksasie udaje się w podóż do Maryland, aby kupić konia. Podczas wizyty u hodowcy koni zakochuje się w jego córce. Poślubia ją i zabiera w swoje rodzinne strony. Jednak w ich szczęśliwe dotychczas życie wkracza miejscowy kowboj - Jett Rink, wzmagając wzajemną rywalizację rodzin...

-James Dean: Wiecznie młody

-James Dean: We wspomnieniach

Minikatalog zawierający opisy filmów ilustrowane zdjęciami.

Dodatkowo na płytach:
-Filmy dokumentalne
-Wywiady
-Reportaże
-Galerie zdjęć
-Sceny niewykorzystane i wiele innych!

30 Inne produkty w tej samej kategorii: