Pacyfik - 6 DVD BOX Zobacz większe

Pacyfik - 6 DVD

Używane

Format: 6x DVD

Rok produkcji: 2010

Gatunek: Dramat, Wojenny

Produkcja: USA

Więcej szczegółów

60,00 zł

Opis

Inne info polski lektor, napisy polskie
Płyta w stanie BARDZO DOBRYM +
Opakowanie DVD-Box

Więcej informacji

Wyprodukowany przez Toma Hanksa, Stevena Spielberga i Gary'ego Goetzmana, "Pacyfik" ukazuje prawdziwe losy trzech żołnierzy amerykańskiego Korpusu Piechoty Morskiej: Roberta Leckiego (James Badge Dale), Eugene'a Sledge'a (Joe Mazzello) i Johna Basilone'a (Jon Seda) w czasie II wojny światowej na rozległych wodach Pacyfiku. Mini serial śledzi przeżycia mężczyzn i ich towarzyszy broni poczynając od pierwszych starć z Japończykami na Guadalcanal, poprzez lasy deszczowe na przylądku Gloucester, bastiony Peleliu, krwawe piaski Iwo Jimy, poprzez horror na Okinawie, aż do triumfu i niełatwego powrotu do domu po zwycięstwie nad Japonią.

Mini serial oparty na książkach "Helmet for My Pillow" Roberta Leckiego i "With the Old Breed" Eugene'a B. Sledge'a, został uzupełniony materiałami dodatkowymi opartymi na książkach "Red Blood, Black Sand" Chucka Tatuma i "China Marine" autorstwa Eugene'a B. Sledge'a oraz oryginalnymi wywiadami przeprowadzonymi przez twórców serii.

Pakiet zawiera 10-częściowy mini serial oraz:

  • Portrety Pacyfiku: Wnikliwe portrety prawdziwych żołnierzy marynarki wojennej przedstawionych w Pacyfiku
  • Na planie Pacyfiku: 30-minutowy dokument - na planie epickiego mini serialu
  • Anatomia wojny na Pacyfiku: Historyczny dokument - wydarzenia, które wpłynęły na bezlitosny i brutalny przebieg walk na wodach Pacyfiku

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: