Potęga natury: Szaleństwa pogody / Maszyna czasu / Piorun

Używane

Format: 3x DVD

Seria: Kolekcja Cumulus - BBC

Rok produkcji: 2002, 2004, 2006

Gatunek: Dokumentalny

Więcej szczegółów

45,00 zł

Opis

Uwagi lekkie otarcia krawędzi opakowania - widoc
Inne info polski lektor, napisy polskie
Płyta w stanie BARDZO DOBRYM +
Opakowanie BOX

Więcej informacji

Filmy w tym zestawie pochodzą z Kolekcji Cumulus - serii fascynujących filmów wykraczających poza ramy tradycyjnego dokumentu, cechujących się zróżnicowaną tematyką oraz dużym rozmachem realizacyjnym.

Szaleństwa pogody - Nie możemy jej kontrolować, nie potrafimy do końca przewidywać. Pogoda to oddech naszej planety, jedno z ostatnich, prawdziwie nieujrzamionych zjawisk na Ziemi. Ta niesamowita mini-seria zabiera nas w podróż po zjawiskach pogodowych planety - przez upał, mróz, opady i wiatr. Ujrzymy najpiękniejsze miejsca naszej planety i spotkamy ludzi, którzy przeżyli to, co najgorsze...

Maszyna czasu - Oto opowieść o najpotężniejszej sile ze wszystkich. Sile, która zmienia wszystko - czas. Nowoczesna technika zdjęciowa pozwoli nam wyjść poza ramy czasu: będziemy go zwalniać, przyśpieszać, zatrzymywać i zmieniać konsekwencje jego działania. Poznamy oblicze świata oraz wydarzenia, które ukształtowały oblicze Ziemi i wszelkie formy życia.

Piorun - Uderza zawsze z nienacka, jest pięć razy gorętszy niż Słońce i w mgnieniu oka przemienia piasek w szkło. Ten niesamowity film odkrywa przed nami potęgę piorunów. Będziemy mieć okazję przelecieć przez front silnych wyładowań atmosferycznych, ujrzeć jakie ślady pozostawia na ludzkim ciele uderzenie pioruna, a nawet zastawimy pułapkę na błyskawicę!

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: