Alicja w Krainie Czarów / Drugie Ja Zobacz większe

Alicja w Krainie Czarów / Drugie Ja

Używane

Format: DVD

Rok produkcji: 1999, 2002

Gatunek: Baśń / Dramat, Komedia, Romans

Produkcja: Niemcy, USA, Wielka Brytania

Więcej szczegółów

8,00 zł

Opis

Inne info polski lektor
Płyta w stanie BARDZO DOBRYM
Opakowanie Slim DVD-Box

Więcej informacji

Dwa filmy na jednej płycie DVD:

Alicja w Krainie Czarów - Oparta na książkach Lewisa Carrolla historia małej dziewczynki. Film łączy w sobie postacie i wydarzenia z obydwu części przygód Alicji: "Alicji w Krainie Czarów" i "O tym, co Alicja zobaczyła po drugiej stronie lustra". Spotkamy, więc tu kota Cheshire, złą Królową Kier - postaci z pierwszej i bardziej znanej książki, ale także Białego Rycerza czy bliźniaków: Tweedledee i Tweedledum z drugiej.

Mała Alicja, aby uciec z bajkowego świata, gdzie nic nie jest takie, jakie jest, a "każdy jest szalony... na swój sposób", będzie musiała bardzo się wysilić, rozwiązując dziwaczne zagadki spotykanych - z pozoru tylko przypadkowo - osób. W końcu będzie musiała stanąć przed okrutną Królową Kier...

Drugie ja - Steven (Adrien Brody) jest młodym, wrażliwym mężczyzną, któremu trudno odnaleźć się w realiach współczesnego świata. Od dzieciństwa pragnie zostać brzuchomówcą, bowiem wydaje mu się, że ustami lalki-partnera będzie mógł wyrazić własne myśli i pragnienia. Jego jedyną przyjaciółką jest Fangora (Milla Jovovich), całkowite przeciwieństwo Stevena, osoba otwarta i bezkompromisowa. Kiedy niespodziewanie przychodzi miłość, Steven stawia pierwsze, dość nieporadne kroki w życiu dorosłego mężczyzny. Bardzo ciepły i mądry film, gwarantujący chwile prawdziwego wzruszenia.

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: