Mistrzowie horroru: Piętno / Taniec umarłych Zobacz większe

Mistrzowie horroru: Piętno / Taniec umarłych

Używane

Format: DVD

Rok produkcji: 2005

Gatunek: Horror

Produkcja: Japonia, USA

Więcej szczegółów

8,00 zł

Opis

Inne info polski lektor, napisy polskie
Płyta w stanie BARDZO DOBRYM +
Opakowanie keep case

Więcej informacji

Jedyna w swoim rodzaju antologia horroru, stworzona przez 13 największych reżyserów gatunku. Każdy z nich wyreżyserował inną, przerażającą historię. Zbiór tych 13 obrazów tworzy pierwszą antologię "Mistrzów horroru" uhonorowaną nagrodą Emmy.

Mistrzowie horroru przedstawiają kolejne 2 filmy z tej niezwykłej serii:

Piętno - Amerykański dziennikarz w podróży do Japonii dociera na przeklętą wyspę w poszukiwaniu miłości Komomo, którą tu poznał parę lat wcześniej, a potem porzucił. Wyspą rządzą jednak źli ludzie i zepsute prostytutki, na których pomoc nie można liczyć. Christopher dowiaduje się jedynie, że jego ukochana nie żyje. Podróżnik znajduje oparcie w okrutnie okaleczonej, zamkniętej w sobie kurtyzanie, która podczas razem spędzonej nocy wciągnie go w opowieść o tragicznym losie Komomo i wyjątkowym okrucieństwie oraz sile zemsty.

Taniec umarłych - W niedalekiej przyszłości, w świecie po wybuchu nuklearnym nieliczni, którzy przetrwali starają się prowadzić z pozoru normalne życie, wśród zniszczenia i przemocy. Peggy, niewinna dziewczyna, żyje i pracuje w rodzinnym barze, pod bacznym okiem matki. Gdy poznany w barze chłopak zaprasza ją na randkę do klubu Doom Room, dziewczyna zgadza się i idzie nie mówiąc nic matce. Miły wieczór przeradza się jednak w koszmar, kiedy Peggy odkrywa, co tak naprawdę dzieje się na scenie klubu...

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: