Mistrzowie horroru: Cigarette Burns / Incydent na górskiej trasie Zobacz większe

Mistrzowie horroru: Cigarette Burns / Incydent na górskiej trasie

Używane

Format: DVD

Rok produkcji: 2005

Gatunek: Horror

Więcej szczegółów

8,00 zł

Opis

Inne info polski lektor, napisy polskie
Płyta w stanie BARDZO DOBRYM++
Opakowanie keep case

Więcej informacji

Jedyna w swoim rodzaju antologia horroru, stworzona przez 13 największych reżyserów gatunku. Każdy z nich wyreżyserował inną, przerażającą historię. Zbiór tych 13 obrazów tworzy pierwszą antologię "Mistrzów horroru" uhonorowaną nagrodą Emmy.

Mistrzowie horroru przedstawiają kolejne 2 filmy z tej niezwykłej serii:

Cigarette Burn (reżyser John Carpenter) - Kirby Sweetman znany jest z tego, że potrafi dotrzeć do kopii każdego, nawet najrzadszego filmu. Nic jednak nie jest w stanie przygotować go na to, co będzie jego udziałem podczas "polowania" na Le Fin Absolue du Monde, złowieszczego dzieła, które na pierwszym i jedynym pokazie doprowadziło zgromadzoną publiczność do morderczego szaleństwa. Po pożarze, który wybuchł po pokazie, taśmy z filmem zaginęły. Pracując na zlecenie i licząc na pieniądze, które pozwolą mu rozwiązać własne problemy, Kirby obsesyjnie podąża śladem Ostatecznego końca świata. Jego obsesja stanie się śmiertelnie niebezpieczna.

Incydent na górskiej trasie (reżyser Don Coscarelli) - Ellen rozbija samochód na górskiej drodze. Wychodzi z wypadku bez szwanku, lecz wpada w ręce szaleńca Moonface'a - zdeformowanego mordercy, który uprowadza ją i więzi w górskiej kryjówce. Kobieta skazana jest na śmierć, lecz jej oprawca nie zdaje sobie sprawy, że ofiara nie jest tak bezbronna, na jaką wygląda. Ellen dostała lekcję od życia i musi wykorzystać swoje doświadczenia, aby uniknąć makabrycznego końca z rąk wcielonego zła...

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: