Mistrzowie horroru: Chora dziewczyna / jasnowłose dziecko Zobacz większe

Mistrzowie horroru: Chora dziewczyna / jasnowłose dziecko

Używane

Format: DVD

Rok produkcji: 2006

Gatunek: Horrou

Więcej szczegółów

8,00 zł

Opis

Inne info polski lektor, napisy polskie
Płyta w stanie BARDZO DOBRYM++
Opakowanie keep case

Więcej informacji

Jedyna w swoim rodzaju antologia horroru, stworzona przez 13 największych reżyserów gatunku. Każdy z nich wyreżyserował inną, przerażającą historię. Zbiór tych 13 obrazów tworzy pierwszą antologię "Mistrzów horroru" uhonorowaną nagrodą Emmy.

Mistrzowie horroru przedstawiają kolejne 2 filmy z tej niezwykłej serii:

Chora dziewczyna - Ida Teeter, skromna i nieśmiała etymolog, pracuje w Muzeum Historii Naturalnej, gdzie zajmuje się owadami. Pewnego dnia otrzymuje zagadkową przesyłkę od pewnego człowieka z Brazylii, zawierającą przedziwnego robaka. Insekt niespodziewanie uwalnia się z pudełka i kąsa dziewczynę Idy. Ukąszenie nie zabija Misty, ale jego konsekwencje są przerażające - dziewczyna ulega powolnej przemianie.

Jasnowłose dziecko - Nastoletnia Tara zostaje uprowadzona przez obłąkaną parę i uwięziona w piwnicy ich domu. Dziewczynka odkrywa, że ma zostać złożona w ofierze bestii, aby wypełnić pakt zawarty przez małżeństwo z siłami zła. Wszystko po to, aby wskrzesić do życia ich zmarłego syna Johnny'ego. Czy Tara ucieknie przed przeznaczeniem, czy stanie się 13 ofiarą poświęconą dla zbrodniczego planu?

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: