Opowieści Wigilijne Mojej Niani

Jakóbczyk Krystyna

Używane

Książka z 2006r.
Ilość stron: 283
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
ISBN: 978-83-7506-030-5

Więcej szczegółów

18,00 zł

Opis

Wydanie pierwsze I
Okładka miękka wzmocniona
Stan książki bez śladów użytkowania jak nowa
Strony czyste w stanie bardzo dobrym

Więcej informacji

Książka zawiera trzy niezwykle piękne opowiadania dla dzieci.

Niania jest postacią niezwykłą: wróżką, czarodziejką, bajarką. Jest uosobieniem tęsknoty do ciepła, czułości, zrozumienia i bliskości. Niania nie ma ani określonego wieku, ani imienia, ale jest silnie związana ze wszystkimi swoimi wychowankami.
Łukasz pragnie powrotu ojca, który go opuścił i wyjechał do Afryki. Mała Olga chce, aby zdarzył się cud i powrócił jej ukochany piesek, który zaginął w lesie podczas burzy. Karolina tęskni za przyjaciółką, która już nie chce się z nią bawić.
Spadł pierwszy śnieg, zbliżało się Boże Narodzenie. Niania jak zwykle siedziała w swoim fotelu na biegunach i uśmiechała się zamyślona.
Każdego roku odwiedzała swoich małych przyjaciół, by podarować im opowieść przeznaczoną tylko dla nich. Każda historia ma ukryty sens i zawiera wskazówki, które choć pozornie nieprzydatne, pomagają bohaterom rozwiązać ich problemy.  
Czytelnik znajdzie w baśniowych opowieściach Niani coś dla siebie: trochę uśmiechu, radości, zadumy i refleksji, subtelnych wzruszeń i ciepła, które tworzą magiczną aurę Świąt Bożego Narodzenia.

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: