33 Mężczyzn Zobacz większe

33 Mężczyzn

Franklin Jonathan

Używane

Tłumaczenie: Magdalena Procner, Joanna Przybyła-Piątek Alina Siewior-Kuś, Monika Szwagrzyk, Ewa Urbańczyk-Piskorska
Tytuł oryginału : 33 Men: Inside Miraculous Survival and Dramatic Rescue of the Chilean Miners
Książka z 2011r.
Ilość stron: 284
Wydawn

Więcej szczegółów

28,00 zł

Opis

Wydanie pierwsze I
Okładka twarda z obwolutą
Stan książki BARDZO DOBRY
Strony czyste w stanie bardzo dobrym
Uwagi obwoluta - nieznacznie podniszczenia czaso

Więcej informacji

Wokół cudownego ocalenia i dramatycznej akcji ratunkowej chilijskich górników. Szczegółowa relacja z najbardziej spektakularnej akcji ratunkowej ostatnich lat w ralacji jedynego dziennikarza, któremu z bliska pozwolono obserwować chilijski dramat!

5 sierpnia, 2010 roku w kopalni w San Jose, w Chile, nad głowami pracujących górników zawaliły się skały o łącznej masie 700 tyś ton, zamykając w potrzasku 33 mężczyzn. Kiedy po 17 dniach od katastrofy odkryto, że mężczyźni wciąż żyją, cały świat wstrzymał oddech na kolejne siedem tygodni, podczas których zaczęto planować jedną z największych i najbardziej spektakularnych akcji ratowniczych w historii.
Na miejsce wypadku natychmiast przybyły tłumy dziennikarzy, jednak żadnemu z prawie dwóch tysięcy reporterów nie udało się przedostać za policyjne taśmy. Wyjątek zrobiono tylko dla jednego człowieka. Jonathan Franklin, światowej sławy dziennikarz śledczy, jako jedyny mógł z bliska śledzić rozwój wypadków. Miał też niepowtarzalną okazję porozmawiać zarówno z ratownikami jak i samymi górnikami. W swojej relacji po raz pierwszy przedstawia owiane do tej pory tajemnicą szczegóły najbardziej bezprecedensowej akcji ratowniczej oraz 69 dramatycznych dni pod ziemią.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: