Bez Wyjścia

Bohjalian Chris

Używane

Książka z 2009r.
Ilość stron: 310
Wydawnictwo: Sonia Draga
ISBN: 978-83-7508-132-9

Więcej szczegółów

18,00 zł

Opis

Wydanie pierwsze I
Okładka twarda
Stan książki jak nowa

Więcej informacji

Jedna z najbardziej zajmujących i najlepiej napisanych psychologicznych powieści kryminalnych ostatnich lat. Niesamowita książka o sile oddziaływania literatury, o literackim złudzeniu i o literackiej ingerencji w ludzkie życie.

Laurel Estabrook pada ofiarą brutalnej napaści. Niegdyś towarzyska dziewczyna zamyka się w sobie, od tej pory poświęcając się głównie swej fotograficznej pasji. Podejmuje też pracę w przytułku dla bezdomnych, gdzie poznaje Bobbiego Crockera, od dawna chorującego psychicznie mężczyznę z pudłem fotografii, których nie pozwala nikomu obejrzeć. Gdy Bobbie nagle umiera, Laurel odkrywa, że zanim stracił dach nad głową, był wziętym fotografem, który pracował z tak legendarnymi postaciami, jak Chuck Berry, Robert Frost i Eartha Kitt. Co więcej, zauważa, że niektóre z jego zdjęć ujawniają głęboko ukryty, mroczny sekret rodzinny.

W tym fascynującym thrillerze literackim Chris Bohjalian zabiera swoich czytelników w najbardziej zagadkową, najbardziej niesamowitą i najbardziej niezapomnianą ze swoich dotychczasowych pisarskich podróży.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: