O miłości prawie wszystko Zobacz większe

O miłości prawie wszystko

Kozakiewicz Mikołaj

Używane

Książka z 1988r.

Ilość stron: 175 + 64 str ukazujących miłość w sztuce

Wydawnictwo: Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza

ISBN: 83-205-3918-8

Więcej szczegółów

14,00 zł

Opis

Wydanie czwarte IV
Okładka miękka
Stan książki otarcia oprawy
Strony czyste w stanie dobrym

Więcej informacji

" W tym świecie, w jakim wypadło nam żyć, w świecie nieograniczonych szans i równie nieograniczonych zagrożeń, w potoku gwałtownych zmian cywilizacyjnych, społecznych, politycznych i ekonomicznych, w których wyniku zachwiały się dotychczasowe autorytety, wartości i dogmaty, rola miłości nie maleje, lecz rośnie. Staje się ona jednym z niewielu stałych punktów orentacyjnych ludzi, wartością nie podważalną przez wydarzenia, nośnikiem nadziei, bez której nie można żyć i planować przyszłości własnej, kraju i świata" 

Książka przeznaczona praktycznie dla wszystkich, nie wyłączając młodzieży, wszystkich których temat miłości nie jest tematem obojętnym. Wszak niezalężnie od epok, miejsc i kontynentów ludzie byli, są i będą spragnieni miłości. Marzą o szczęściu, choć nie raz zamiast niego spotyka ich dramat. Mówią o tym dzieła literackie pisane już przed wiekami...

Dlatego też w książce znajdziemy odnośnik miłości do stylów epoki, do mody, psychologii, medycyny, małżeństwa i pieniędzy. Jak widzimy pojęcie miłości może się odnosić do wielu zgadnień na raz.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: