Magia seksu 2 Zobacz większe

Magia seksu 2

Masterton Graham

Używane

Tytuł oryginału: How to Drive Your Man Even Wilder in Bed
Przekład: Jacek Ławicki
Książka z 1995r.
Ilość stron: 267
Wydawnictwo: Rebis
ISBN: 83-7120-208-3

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Opis

Okładka miękka
Stan książki stan dobry
Strony czyste w stanie bardzo dobrym

Więcej informacji

„Magia seksu II” to kontynuacja najpopularniejszego poradnika seksuologicznego dla kobiet, spośród tych, które wyszły spod pióra Grahama Mastertona. Pierwsza część powstała w roku 1975, natomiast druga dopiero po dwudziestu latach. W tym samym czasie, czyli w 1995, sequel ukazał się również w Polsce.

To doskonały, odważny, bezpruderyjny i napisany z poczuciem humoru kurs erotyczny samodoskonalenia dla kobiet. Seks jest wspaniałą, przebogatą, obfitującą w ekscytujące niespodzianki i możliwości częścią życia. Stąd tyle tu bezpośrednich rad, opisów nieoczekiwanych rozkoszy ciała oraz odważnych erotycznych fantazji. Aby móc wcielać w życie swe najdziksze wizje i stać się kochanką doskonałą, warto czerpać inspirację i praktyczne wskazówki z doświadczeń innych. Dowiedz się więc, jak pieszczotami doprowadzić mężczyznę do szaleństwa w łóżku, a także co on może zrobić dla ciebie... poznaj erotyczne gry i zabawy, którymi zaskoczysz partnera, i odkryj radość, jaką dają perwersyjne drobnostki.
Masterton bezwstydnie nazywa tę książkę kursem erotycznego samodoskonalenia. I tak już pozostaje. Jeśli czegoś nie sposób tu znaleźć, to na pewno pruderii. Seks bowiem to nie rozgrywający się raz w tygodniu przy zgaszonych światłach dramat, pokrywany szybko zmową chrapania. Jest magiczną, uzupełniającą życie duchowe sferą egzystencji. Stąd tyle tu bezpruderyjnych rad, poznawania nieoczekiwanych możliwości ciała i odważnych erotycznych fantazji. Pozycja ta wypełnia lukę w naszej nastawionej głównie na sprawy duchowe kulturze. Jeżeli jednak `te` słowa i `te` pragnienia nadal powodują wypieki na twojej twarzy, może powinieneś wreszcie pomyśleć o odrobieniu odkładanego przez lata na bok zadania domowego?

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: