Gry i zabawy z maluchami - Jackie Silberg Zobacz większe

Gry i zabawy z maluchami - Jackie Silberg

Używany

1995r. KSIĄŻKA UŹYWANA, 263 STRON, Wydawnictwo Media Rodzina

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Więcej informacji

     Maluchy bardzo lubią być w centrum zainteresowania. Są one ciekawe świata i dobrze się rozwijają, kiedy mają możliwość poznawania otoczenia oraz twórczego działania. Częste kontakty z kochającymi ich dorosłymi, pomagają im rozwinąć ufność i poczucie bezpieczeństwa.
      Kiedy dzieci czują przyzwolenie na wyrażenie całej swojej energii i całego potencjału twórczego, wtedy ich rozwój przebiega prawidłowo.
      Zabawy są naturalnym sposobem nawiązywania kontaktu z dziećmi, toteż od wieków rodzice, dziadkowie, przyjaciele bawią się z dziećmi.
      Pomysły zabaw zawarte w tej książce sprawiają wiele radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym.
      Zabawy te pochodzą z różnych obszarów kulturowych i etnicznych, więc z pewnością znajdziecie wśród nich takie, które dobrze znacie, zupełnie nowe oraz takie, w które kiedyś bawiliście się sami i zapomnieliście o nich.
      Osobiście nie znam nic bardziej radosnego i zachwycającego niż zabawa z maluchem między pierwszym a drugim rokiem życia. Życzę wspaniałej zabawy!
      Zabawy zostały zgromadzone nie tylko tematycznie, ale również dla każdego przedziału wiekowego oddzielnie.
      Pamiętajcie jednak, że przedziały wiekowe są przybliżone, i że każde dziecko rozwija się swoim własnym rytmem.
      Własne doświadczenia i wiedza rodziców o swoim dziecku, pomogą najlepiej ocenić, czy dana zabawa jest odpowiednia dla ich malucha.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: