Matka Boża Zwycięska - Cuda Maryi w historii Polski  i świata Zobacz większe

Matka Boża Zwycięska - Cuda Maryi w historii Polski i świata

01 - Praca zbiorowa

Używane

Matka Boża Zwycięska - Cuda Maryi w historii Polski i świata

Autorzy: Ewa J.P. Storożyńska, Ks. Dr Józef Maria Bartnik SJ
Książka z 2012r.
Ilość stron: 261
Wydawnictwo: AA Kraków
ISBN: 978-83-7864-016-5

Więcej szczegółów

16,00 zł

Opis

Okładka miękka
Stan książki BARDZO DOBRY
Strony czyste w stanie bardzo dobrym
Uwagi zagięty róg tylnej okładki

Więcej informacji

Matka Boża ratuje miasta przed zarazą i najazdem wrogich wojsk, prowadzi do zwycięstwa przeciwko islamskiej flocie pod Lepanto, daje siłę zwycięzcom spod Wiednia, przychodzi z pomocą Kanadyjczykom, broni Warszawy przed barbarzyństwem komunizmu i armią bolszewików, ratuje Japończyków z atomowej zagłady, wyzwala kraje spod jarzma komunizmu i morderczej dyktatury. Książka odkrywa nieznane fakty, zaskakujące epizody oraz nadzwyczajne wydarzenia, które trudno jest wytłumaczyć inaczej niż jako cud…

Ważne karty historii zostały ukazane w nowym świetle, a opowieści o tych wydarzeniach oparto na nowych, nieznanych dotąd źródłach.

Ksiądz doktor Józef Maria Bartnik, jezuita, jest absolwentem Wydziału Filozofii (Kraków, Ignatianum) i Teologii (Warszawa, Bobolanum). Doktoryzował się z nauk fizyczno-chemicznych na Wydziale Chemii Uniwersytetu Warszawskiego. 

Ewa J. P. Storożyńska, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego, jest autorką artykułów o Matce Bożej Łaskawej i dwóch książek poświęconych świętemu Józefowi.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: